Derbyshire Premier & County Cricket League fixtures (June 15)

Morton cc v Codnor cc. Codnor bowler Stuart Bonsall.
Morton cc v Codnor cc. Codnor bowler Stuart Bonsall.
0
Have your say

Beechwood MG ECB Premier League

Alvaston & Boulton v Denby

Eckington v Chesterfield

Ockbrook & Borrowash v Sandiacre Town

Spondon v Matlock

Swarkestone v Dunstall

Ticknall v Lullington Park

Play Straight Cricket Division 1

Alfreton v Ambergate

Clifton v Rolleston

Elvaston v Duffield

Ilkeston Rutland v Rolls Royce Leisure

Sawley & LE Park v Quarndon

Stainsby Hall v Marehay

‘the follow on’ Division 2

Denby v South Wingfield

Langley Mill Utd v Nutbrook

Sandiacre Town v Ockbrook & Borrowash

Staveley Welfare v Wirksworth &

Tutbury v Aston-on-Trent

Technical Turf Division 3

Alrewas v Brailsford

Clay Cross v West Hallam WR

Heanor Town v Hilton

Lullington Park v Alvaston & Boulton

Trentside v Shipley Hall

Walton-on-Trent v Derby Congs

Croots Farm Shop Division 4N

Breadsall v Ilkeston Rutland

Chesterfield v Clowne Town

Codnor v Riddings

Holmewood v Swanwick Hall

Marehay v Morton Colliery

South Wingfield v Darley Dale

CN Wright (Codnor) Butchers Division 5N

Ambergate v Langley Mill Utd

Ashover v Alfreton

Duffield v Denby

Matlock v Sandiacre Town

Pilsley v Chesterfield Barbarians

Selston Town v Eckington

Geoff Cox Cars Division 6N

Clowne Town v Stainsby Hall

Cromford Meadows v Breadsall

Marehay v Clay Cross

Nutbrook v Belper Meadows

West Hallam WR v Belper Amateurs

Wirksworth & v Staveley Welfare

JSF Stainless Ltd Division 7N

Butterley Utd v Ashover

Cutthorpe v Alfreton

Darley Dale v Mugginton

Little Eaton v Heanor Town

Morton Colliery v Wingerworth S

Shipley Hall v Stanton by Dale

Boolers Division 8N

Belper Amateurs v Calow

Belper Meadows v Allestree

Denby v Kirk Langley

Ockbrook & Borrowash v Pilsley

Riddings v Awsworth

Swanwick Hall v Wirksworth &

Marston’s Pedigree Division 9N

Clowne Town v Selston Town

Duffield v Holmewood

Nutbrook v Ambergate

Sawley & LE Park v Ilkeston Rutland

Stanton Elks v Codnor

West Hallam WR v Mickleover

Marston’s Pedigree Division 10N

Breadsall v Cromford Meadows

Cutthorpe v South Wingfield

Kirk Langley v Matlock

Stanton by Dale v Darley Abbey